Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2000 li yılların başlarında hırdavat sektöründe faaliyetlerine başlamış olup ilerleyen yıllarda endüstriyel yapıştırıcılar konusunu uzmanlık alanı olarak seçmiştir.

Siz değerli müşterilerimizi kaliteli ürün, ekonomik fiyat ve profesyonel hizmet anlayışı ile buluşturmak için PLUSLOK® markalı ürünlerimizi 2010 yılında hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Her geçen gün yenilenen ve gelişen ürünlerimiz, birçok kurumsal firmamının üretim bandında güvenle kullanılmaktadır. Yenilkçi, kaliteden ödün vermeyen, ürün ve hizmet anlayışımız ile çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

Bünyemizde Bulunan Bazı Markalar;

Pluslok Anaerobik cıvata sabitleyicler, rulman sabitleyiciler, hidrolik ve boru sızdırmazlıklar, contalama ürünleri,  hızlı yapıştırıcılar epoksi yapıştırıcılar, kesme delme kılavuz yağları.

Devcon Epoksi yapıştırıcılar, soğuk metal dolgulu macunlar, flexane kauçuk bazlı üretan epoksiler, zemin kaplama epoksileri.

Lps Kontak spreyler, endüstriyel temizleyici ve yağ sökücüler, yağlayıcılar, kesme delme kılavuz sıvıları, korozyon önleyiciler.

Versachem Yüksek nitelikli saf sıvı contalar, radyatör çatlak tıkayıcılar, epoksi tamir macunları, shellac contalama ürünleri.

 

Artı Bakım Onarım İşletim Kimyasalları Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.


Copyrights © 2021 & Tüm hakları sakldır Artı Bakım Onarım İşletim Kimyasalları Endüstri San. ve Tic. Ltd. Şti..